Napište mi referenci

 

Prodávali jste nebo kupovali nemovitost se mnou? Podělte se s ostatními, jak jste byli nebo nebyli spokojení s mojí prací. Budu Vám vděčný za jakoukoli zpětnou vazbu.

Svou práci se snažím dělat vždy na 100%, tak aby všichni moji klienti byli maximálně spokojení. Prostřednictvím referencí se mohou noví klienti přesvědčit o zkušenostech předchozích klientů.

Velká spokojenost s realitní službou, přímé osobní jednání bez nereálných slibů, profesionální přístup. Mohu jen doporučit. Kovandovi.

Lenka Kovandová18. 4. 2021

Spolupráce s panem Krausem byla naprosto skvělá i když prodej probíhal v sočasné době plné omezení. Musím vyzdvihnout jeho profesionalitu , vždy jsem měla pocit ,že se zabývá jen prodejem mé nemovitosti.Pokud bych hledala nebo prodávala nemovitost ,jistě bych se na pana Krause znovu obrátila.Děkuji.

Lenka Chlubnová25. 2. 2021

Je radost spolupracovat s člověkem, který je profesionál ve svém oboru, vždy ochotný a s dobrou náladou. Horákovi

Ondřej Horák3. 1. 2021

Spolupráce s panem Krausem při koupi nemovitosti byla profesionální. Vše probíhalo rychle a bez problému z mého pohledu mohu tuto kancelář vřele doporučit dalším zákazníkům.

Jiří Reichmann10. 12. 2020

Pana Krause mohu plně doporučit, spolupráce bez jediné chybičky a ke spokojenosti všem. Náš rodinný dům byl rychle a dobře prodán.

Gabriela N.27. 11. 2020

Asi rok jsme prodávali naši nemovitost, až jsme se úplně náhodou seznámili s panem Krausem. Dohodli jsme se na spolupráci, jelikož se nám líbil jeho přístup a nasazení. Jednal na rovinu, nic nám nenalhával ani nesliboval. Při první prohlídce se nemovitost prodala- tomu bych nikdy nevěřila. Na naší straně vznikla i drobná komplikace, kterou nám pomohl odstranit. Jiný makléř by se asi ani nenamáhal. Pokud by někdo váhal, zda má pana Krause oslovit, určitě ať tak učiní, jelikož jeho práce baví a proto je to tak znát na jeho přístupu. Prodej v jeho podání byla služba od A až po Ž a to nepřeháním. Moc děkuji a jsem ráda, že jsme se poznali, jelikož tak poctivých lidí v této branži moc není.

Jana Trunovská8. 10. 2020

S prací pana Krause jsem byl maximálně spokojen. Na první pohled mě zaujala propracovaná prezentace nemovitosti, která dává jasně najevo, že se jedná o člověka na svém místě. Lidský přístup a skvělá komunikace jsou u pana Krause samozřejmostí.

Viktor Bujárek18. 08. 2020

Nákup nemovitosti přes p. Krause proběhl velmi rychle a bezproblémově. Mohu jen doporučit.

Ivo Bronec19. 08. 2020

Pan Kraus je naprostý profesionál. Vše proběhlo na 1 s hvězdičkou. Od prezentace na internetu, přes prohlídky až po přepis. Vřele všem doporučuji.?

Lucie Stuchlíková16. 08. 2020

Pan Kraus Jaroslav se postaral o prodej mé nemovitosti s naprostou profesionalitou. S prodejem jsem neměl žádnou práci, pan Kraus vše zařídil, vždy měl po ruce připravené veškeré formuláře případně plné moci. Docílil té nejvyšší prodejní ceny, se kterou jsem ani nepočítal. Ještě jednou mu za vše děkuji !

Otakar Havla14. 08. 2020

Pana Krause můžeme jedině doporučit !!! Vše ohledně prodeje bytu proběhlo rychle a bezproblémově. Velmi lidský a zároveň profesionální přístup. Perfektní prezentace - fotky, video, virtuální prohlídka. Vždy možnost se dle našich požadavků domluvit na konkrétních dnech a hodinách prohlídek i schůzek. Nemáme absolutně co vytknout a kéž bylo více lidí, kteří svou práci dělají tak svědomitě jako pan Kraus !

Veronika Vinšová25. 07. 2020

Měla jsem už po několikáté možnost spolupráce s panem Krausem a opět mou důvěru nezklamal, naopak jí opět prohloubil. Profesionální přístup, plná informovanost a zastižtelnost, pohotovost a velmi příjemná a srozumitelná komunikace zapřičinila to, že jeho služby budu i nadále doporučovat všem známým, kterým může pomoci. Je vidět, že svou práci jednak umí a jednak ho baví.

Lenka Plávalová23. 05. 2020

Super servis, můžu jen doporučit. Vše je v pořádku a včas, tak, jak se domluví. Poradí, pomůže, vysvětlí. Pár zkušenosti s realitkami už mame a pan Kraus je jednoznačně nejlepší.

Iva Homsi30. 12. 2019

V intencích loga je spolupráce s panem Jaroslavem Krausem radostí. A to nejen proto, že je to mladý úhledný člověk s notnou dávkou osobního charisma, ale také pro jeho profesionalitu, korektnost, smysl pro konkrétní situaci, znalosti a schopnost slyšet názor druhého. Pan Kraus pro mě a tři spoluvlastníky zajišťoval poměrně náročný prodej nemovitosti. Úlohy se zhostil na výbornou s hvězdičkou.

Ing. Božena Pacáková16. 05. 2019

S panem Krausem jsme byli nadmíru spokojení. Setkali jsme se s mnoha realitními makléři a pan Kraus byl ze všech nejvíce profesionální, k tomu milý a přátelský. O prodávané nemovitosti měl velké znalosti, odpověděl nám na všechny dotazy. Kupovali jsme dům za hodně peněz a měli jsme spoustu obav (abychom o peníze nepřišli, dům byl v takovém stavu, jak se prezentuje,…). Pan Kraus byl velmi vstřícný a ke všem našim obavám nám vyjmenoval různá řešení, z nichž jsme si mohli vybrat pro nás nejvhodnější. Vše dopadlo, jak jsme se domluvili a i po koupi našeho nového domu je ochotný nám vypomoci s dalšími povinnostmi, které nás ještě čekají.

Jana Miksánková2. 7. 2018

Slušnost a poctivost – to jsou nejvýraznější rysy realitního makléře pana Jaroslava Krause. Seznámili jsme se před dvěma lety, kdy zprostředkovával prodej rodinného domu o který jsme měli zájem a který se stal vbrzku naším domovem. Poté jsme i my vy využili jeho služeb k prodeji naší minulé nemovitosti a pomáhal nám také s oceněním majetku , jež jsme potřebovali k pozůstalosti. Jeho profesionalita, důslednost, přesnost , ale také lidskost, to jsou hlavní důvody, proč bych se v budoucnu, při jakémkoli realitním obchodu, obrátila o pomoc jedině na něj. Ráda píšu toto hodnocení a vřele doporučuji.

Kateřina Slapničková07. 06. 2017

Měly jsme štěstí,že jsme natrefily na seriozního profesionála, kterým pan Kraus skutečně je! Díky němu se nám splnil sen, nemovitost byla správně inzerována, čitelně popsaná, hezky nafocená, zbývalo jen domluvit koupi. Na první schůzce nám důkladně vysvětlil celý proces koupi nemovitosti, poté aktivně komunikoval, měl pečlivě připravené veškeré smlouvy, právní dokumentace, asistoval při podpisech, zajistil všechny formality, včetně znaleckého posudku, komplet zařízení na katastru, měly jsme veškerý administrativní servis. Odpovídal na všechny otázky, upozornil i na další okolnosti, o kterých jsme neměly ani tušení. Je odborníkem na daný region a je to člověk na svém místě! Každému rozhodně doporučuji spolupráci s panem Krausem!

Marcela Kučerová7. 11, 2016

Měla jsem už po několikáté možnost spolupráce s panem Krausem a opět mou důvěru nezklamal, naopak jí opět prohloubil. Profesionální přístup, plná informovanost a zastižtelnost, pohotovost a velmi příjemná a srozumitelná komunikace zapřičinila to, že jeho služby budu i nadále doporučovat všem známým, kterým může pomoci. Je vidět, že svou práci jednak umí a jednak ho baví.

Lenka28. 6. 2018

Touto cestou bych chtěla moc poděkovat panu Krausovi, za profesionální přístup, velkou ochotu a především trpělivost v naší záležitosti, která se týkala koupi domu pro syna. Vše dořešil k naší velké spokojenosti. Mohu všem nastávajícím klientům pana Krause s čistým svědomím vřele doporučit. Ještě jednou pane Kraus … moc děkuji…

Hana Netušilová7. 6. 2017

Rád bych poděkoval panu Krausovi za profesionalitu a lidsky přístup při prodeji nemovitosti. Prodej je z mého pohledu velice komplikovaná věc, ale s jeho pomocí jsme vše dotáhli do konce.

Tomáš Kumbera12. 7. 2016

S panem Krausem jsem velice spokojena, byl příjemný a se vším mi pomohl. Jsem velice spokojená a mohu jen doporučit.

Simona Spudilova3. 5. 2016

S panem Krausem mám velice dobrou zkušenost. Měl velice profesionální přístup a seriózní jednání. Při prodeji mého družstevního bytu v Liberci jsem mohl veškeré starosti hodit za hlavu. Spolupráci s panem Krausem mohu každému doporučit.

Lukáš Michálek26. 11. 2015

Jsem velice spokojená s přístupem pana Krause při zprostředkování prodeje mé nemovitosti. Byl ochotný a vstřícný. Velmi ho chválim. Tóthová Ivana

Ivana Tóthová8. 7. 2015

Tímto prohlašuji, že jsem byl plně spokojený při spolupráci s panem Krausem při zajišťování prodeje mého rodinného domku v obci Křenek, okr. Praha-východ. Ještě jednou velmi děkuji. Jaroslav Bodlák

Jaroslav Bodlák8. 7. 2015

Skvělá a moderní prezentace nemovitosti, která na rozdíl od mnoha ostatních odpovídá skutečnosti. Není těžké se díky prezentaci do nějakého místa zamilovat a když vám to náhodou vydrží i po prohlídce, pan Kraus vás provede celým procesem koupě a převodu tak hladce, jak je to jenom možné. Vstřícnost, otevřenost, aktivita, profesionalita, takhle bych mohl pokračovat v hodnocení služeb pana Krause. Děkujeme, bylo nám potěšením :-).

Jan Vacata8. 3. 2021

Nemohu jinak než doporučit. Kupoval jsem byt v MB a díky virtuální prohlídce má člověk při první návštěvě nemovitosti pocit jako by tam již předtím někdy byl, je to výborná služba. Když si člověk něčeho na fyzické prohlídce zapomene všimnout může se do nemovitosti kdykoliv virtuálně vrátit. Pan Kraus je profesionál a byla s ním radost spolupracovat. V případě jakékoliv otázky okamžitě reaguje a informaci zjistí a dodá. S koupí bytu přes pana Krause jsem velice spokojen, děkuji mu a doporučuji.

Mirek Macák11. 2. 2021

Prodávala i kupovala jsem již několik nemovitostí. Pan Kraus byl první realitní makléř, kde jsem se setkala s profesionálním, bezproblémovým přístupem. Děkuji za spolupráci.

Libuše Holubová12. 12. 2020

Dobrý den, prodávali jsme ve spolupráci s panem Krausem objekt v Krkonoších a díky 100% profesiálnímu přístupu se prodej zdařil na výbornou. Musím takto znovu poděkovat a vyjádřit náš vděk panu Krausovi za jeho služby jak se říká od A až do Z. Přejeme vám tímto mnoho dalších úspěchů a jsme rádi za spolupráci.

Petr Racin30. 11. 2020

Naše první zkušenost s panem Krausem byla již v roce 2018, kdy jsme byli na straně kupujících a jeho profesionální, vstřícný a lidský přístup nás natolik oslovil, že jsme jeho služeb využili při dalších dvou prodejích. Můžeme jen doporučit.

Petr Kozma27. 08. 2020

Spolupráce s panem Krausem byla výborná. Profesionální přístup, seriózní jednání a rychlý prodej mého domu. Provedl nás celým prodejem a vždy dokázal poradit a odpovědět na případné dotazy. Všem doporučuji.

Martin Bernard28. 08. 2020

Pana Jaroslava Krause mohu vřele doporučit. Maximální spokojenost profesionální makléř s profesionálním přístupem, což zdaleka není v této profesi obvyklé. Rychlost, odbornost, vstřícnost a empatický přístup ke klientům. Rozhodně doporučuji všem zájemcům, kteří vyhledávají služby realitních kanceláří. Pokud si zvolíte pana Krause z realitní kanceláře " NEMOVITOSTI S RADOSTÍ " , nebudete mít žádné starosti s prodejem, ale i s koupi nemovitosti, Jak jsem již uvedl výše, vřele doporučuji. Děkuji

Kamil Glos12. 08. 2020

Pana Krause vřele doporučuji

Nikola Klozová23. 07. 2020

Chci ještě jednou moc poděkovat panu Krausovi,který nám pomohl s prodejem domu.Vše proběhlo rychle a bez problémů.
Je velice slušný,příjemný,spolehlivý a pracovitý.Vždy dokáže poradit a
je ochotný pomoci v každé situaci.

Je prostě nejlepší a všem doporučuji

Slávka Kumpochová23. 01. 2019

Naprosto perfektní, pan Kraus na 100% bez jediné chybičky splnil naše představy , mohu jen doporučit (….člověk už ani nevěřil, po zážitcích v jiných realitních kancelářích….) děkuji, máte můj obdiv a pokračujte takto dál.

Kateřina Fáberová14. 12. 2018

Vážený pane, dovolte, abych vám ještě jednou poděkoval za spolupráci při prodeji domku v Ostroměři. Pří samotném prodeji jsem oceňoval hlavně váš naprosto profesionální přístup, zdvořilost a korektnost, se kterou jste všechna jednání vedl a pečlivost, se kterou jste každou věc dotáhl do konce. S odstupem času pak stále více oceňuji také rychlost, se kterou jste dokázal nalézt pro dům nového majitele. Nevím, jak bych snášel, kdyby se měl celý prodej vléct delší dobu. Ujišťuji vás, že v případě potřeby jsem ochoten vás, jako realitního makléře, komukoliv doporučit.

Oldřich Novotný18. 01. 2018

Asi rok jsme prodávali naši nemovitost, až jsme se úplně náhodou seznámili s panem Krausem. Dohodli jsme se na spolupráci, jelikož se nám líbil jeho přístup a nasazení. Jednal narovinu, nic nám nenalhával ani nesliboval. Při první prohlídce se nemovitost prodala- tomu bych nikdy nevěřila. Na naší straně vznikla i drobná komplikace, kterou nám pomohl odstranit. Jiný makléř by se asi ani nenamáhal. Pokud by někdo váhal, zda má pana Krause oslovit, určitě ať tak učiní, jelikož jeho práce baví a proto je to tak znát na jeho přístupu. Prodej v jeho podání byla služba od A až po Ž a to nepřeháním. Moc děkuji a jsem ráda, že jsme se poznali, jelikož tak poctivých lidí v této branži moc není.

Jana Trutnovská22. 11. 2016

Měl jsem to štěstí, že jsem při zakoupení bytu narazil na pana Krause, a jelikož už na první dojem působí jako seriozní a vstřícný člověk, který si získal mou důvěru, tak jsem byt od něj po prohlídce zakoupil. Veškeré úřední záležitosti týkající se této věci za mne pan Kraus ochotně vyřídil, za což jsem byl vděčný.
Tímto bych rád ještě jednou poděkoval panu Krausovi za obchod, a profesionální přístup. A na tomto základě bych jej rád z vlastní kladné zkušenosti doporučil dalším potenciálním klientům.
S úctou a poděkováním pane Krausi

Aleš Lánský2. 7. 2018

Byli jsme velice spokojeni s prací a službami pana Krause. Reagoval obratem, všechny potřebné informace jsme vždy obdrželi k naší spokojenosti. Doporučujeme spolupráci! Zumrovi

Milan Zumr5. 9. 2017

Tímto chci poděkovat panu Krausovi za profesionální jednání, pří prodeji domu v Bílsku u Hořic. Obchod byl komplikovaný a zdlouhavý, přesto pan Kraus vše zvládl s nadhledem a ke spokojenosti obou stran. Rozhodně doporučuji tuto realitní společnost a panu Krausovi přeji hodně úspěchů v obchodní činnosti i soukromém životě. David Kudláček

David Kudláček5. 9. 2017

S prací pana Krause jsme nadmíru spokojeni. Sympatický, milý a hlavně ochotný pán, který svoji práci provedl pečlivě až precizně. Na naše otázky ohledně koupi bytu ochotně odpovídal, sehnal nám veškeré požadované informace, obešel s námi úřady. Věnoval se nám v časných ranních hodinách i o víkendu. Jeho služby vřele doporučuji, pokud někdy budeme potřebovat služby realitní kanceláře s důvěrou se obrátíme na pana Krause.

MVDr. Michaela Prousková9. 5. 2017

S panem J. Krausem jsem byla velmi spokojena.seriozní a profesionální přístup, se vším mi poradil, průběžná informace o prodeji. Doporučuji spolupráci.

Ivy Nohová27. 5. 2016

S prací realitního makléře pana Krause jsme byli velice spokojení, je velice milý, ochotný a dělá vše pro dobro zákazníka. Zprostředkoval nám prodej bytu v panelovém domě. Vřele doporučujeme.

Pavel Drahoňovský14. 3. 2016

S přístupem pana Krause jsem nadmíru spokojen. Profesionální jednání a rychlost. Vše dotaženo do konce. Doporučuji. Václav Kužel

Václav Kužel25. 11. 2015

Dobrý den, děkujeme za vaše služby díky kterým jsme nyní majiteli krásného bytu. Práce pana Krause byla příkladná a precizní po všech stránkách koupi bytu.

Pavel Marýzek8. 7. 2015

Při koupi baráčku jsem byl s p. Krausem velice spokojen příjemné vystupování a jednání na rovinu tímto bych jemu chtěl moc poděkovat za sprostředkovaní a jeho trpělivost dekuji Čermak Jaroslav

Jaroslav Čermák8. 7. 2015

Měla jsem příležitost využít pomoci při prodeji nemovitostí pánů Koláře a Krause. V obou případech jsem byla velice spokojena s ochotou a citlivým přístupem obou pánů v okamžicích, kdy člověk potřebuje pomoci a poradit. Oceňuji jejich pohotovost a nasazení a děkuji. Prodělalová Š.

Šárka Prodělalová17. 6. 2015

S prací pana Krause jsem byl naprosto spokojen, rychlé a spolehlivé jednání, to je to co všichni očekáváme. Mohu jedině doporučit.

David Lan25. 11. 2015