Budu rád za vaši referenci

 

Prodávali jste nebo kupovali nemovitost se mnou? Podělte se s ostatními, jak jste byli nebo nebyli spokojení s mojí prací. Budu vám vděčný za jakoukoli zpětnou vazbu. Svou práci se snažím vždy dělat na 100 %, aby moji klienti byli maximálně spokojeni. Díky vašim zkušenostem se o mé práci mohou dozvědět i další klienti.

Předem vám děkuji!

Na základě 30 hodnocení

Na základě 26 hodnocení

Na základě 30 recenzí

Velká spokojenost. Profesionální jednání pana Krause nám zajistilo rychlý prodej bytu. Ochota, milý a vstřícný přístup rozhodně nechybí. Pan Kraus dostal naši plnou důvěru, o každém kroku jsme byli vždy informováni. Krásná moderní prezentace nemovitosti. Vše zařídil od A až do Z. Můžeme jen doporučit.

Kateřina Janušová
25. 02. 2022

Odkaz na prezentaci

Maximální spokojenost.
Pan Kraus se ujal prodeje nemovitosti s naprostou profesionalitou.
Čekala jsem klasické jednání realitního makléře a už předem byla skeptická. S překvapením jsem ale zjistila, že pan Kraus svoji praci bere inovativně a precizně a že jím poskytované služby jsou nadstandardní.
Vřele doporučuji 👌

Naďa Pašková
20. 02. 2022

Odkaz na prezentaci

Za svou rodinu bych tímto chtěla poděkovat úžasnému člověku panu Krausovi. Je to člověk na svém místě – se srdcem a vcítěním se do situace. Prodej našeho domu proběhl nad očekávání (prodávali jsme nemovitost kterou jsme obývali) – prohlídky tedy probíhali tak – abychom nebyli nijak omezeny… přeci jen se jedná o zásah do soukromí. Doporučujeme tohoto profesionála v realitách
Ještě jednou děkujeme a ať se daří.

Soňa Jirková
30. 11. 2021

Odkaz na prezentaci

Všechno, co je ve spolupráci s panem Krausem řečeno, slíbeno a potvrzeno stoprocentně platí … tady je svět naprosto v pořádku … díky za to.

Miloš Bukovinský
24. 8. 2021

Odkaz na prezentaci

Je radost spolupracovat s člověkem, který je profesionál ve svém oboru, vždy ochotný a s dobrou náladou. 

Ondřej Horák
3. 1. 2021

Odkaz na prezentaci

Skvělá a moderní prezentace nemovitosti, která na rozdíl od mnoha ostatních odpovídá skutečnosti. Není těžké se díky prezentaci do nějakého místa zamilovat a když vám to náhodou vydrží i po prohlídce, pan Kraus vás provede celým procesem koupě a převodu tak hladce, jak je to jenom možné. Vstřícnost, otevřenost, aktivita, profesionalita, takhle bych mohl pokračovat v hodnocení služeb pana Krause. Děkujeme, bylo nám potěšením :-).

Jan Vacata
8. 3. 2021

Odkaz na prezentaci

S prací pana Krause jsem byl maximálně spokojen. Na první pohled mě zaujala propracovaná prezentace nemovitosti, která dává jasně najevo, že se jedná o člověka na svém místě. Lidský přístup a skvělá komunikace jsou u pana Krause samozřejmostí.

Viktor Bujárek
18. 08. 2020

Odkaz na prezentaci

Špičkový servis, perfektní prezentace nemovitosti, komunikace, vše přehledné, člověk se nemusí o nic starat, jenom podepisuje smlouvy, vše dokonalé od zadání prodeje až po finální převod na nového vlastníka.

Miroslav Hošek
21. 12. 2021

Odkaz na prezentaci

Pan Kraus si získal mou plnou důvěru při prodeji mého bytu v Jičíně. Vše mi bylo předem dokonale vysvětleno, smlouva přehledná s podrobným výkladem a všechny sjednané podmínky do posledního puntíku splněny. Dokonale zpracovaná prezentace dokázala můj byt prodat za pouhý týden za mnohem vyšší cenu, než jsem původně požadoval(cena za služby se neměnila). Veškerou administrativní činnost, která dokáže pěkně znepříjemnit volný čas, zařídil pan Kraus. Stačilo pár podpisů a bylo hotovo. Z přístupu pana Krause jsem byl nadšený a jeho služby doporučil i přátelům.
Bylo mi ctí s tímto vzácným člověkem spolupracovat.

Miloš Skřivánek
05. 12. 2021

Odkaz na prezentaci

S panem Krausem byla spolupráce jedna radost. Se vším nám při koupi nemovitosti poradil a pomohl. Jednání bylo velmi rychlé a příjemné a všechny obavy šly rychle stranou.
Samotný proces byl velmi rychlý a bez problémů, proto spolupráci s panem Krausem doporučuji všema deseti. Velmi oceňuji zodpovědný, profesionální a zároveň lidský přístup.

Lenka Šimonová
25. 11. 2021

Odkaz na prezentaci

Velice příjemná zkušenost s panem Krausem. Profesionální jednání, milé a nevtíravé vystupování. Vše perfektně připraveno. Prodej bytu proběhl velice rychle, o všech krocích jsem byla průběžně informována a jako bonus na konci celé transakce lháev kvalitního vína) to už byla jen třešinka na dortu. Ještě jednou moc děkuji a vřele služby doporučuji.

Michaela Kalhotková
02. 11. 2021

Odkaz na prezentaci

Pan Kraus je velice profesionální, vstřícný, lidský, opravdu NEOBYČEJNÝ realitní makléř. Můžeme jen doporučit .
Moc děkujeme za Vaše služby.

Markéta Dittmarová
05. 02. 2022

Odkaz na prezentaci

Nemohu jinak než doporučit. Kupoval jsem byt v MB a díky virtuální prohlídce má člověk při první návštěvě nemovitosti pocit jako by tam již předtím někdy byl, je to výborná služba. Když si člověk něčeho na fyzické prohlídce zapomene všimnout může se do nemovitosti kdykoliv virtuálně vrátit. Pan Kraus je profesionál a byla s ním radost spolupracovat. V případě jakékoliv otázky okamžitě reaguje a informaci zjistí a dodá. S koupí bytu přes pana Krause jsem velice spokojen, děkuji mu a doporučuji.

Mirek Macák
11. 2. 2021

Odkaz na prezentaci

Pana Krause mohu plně doporučit, spolupráce bez jediné chybičky a ke spokojenosti všem. Náš rodinný dům byl rychle a dobře prodán.

Gabriela N.
27. 11. 2020

Odkaz na prezentaci

Pan Kraus je naprostý profesionál. Vše proběhlo na 1 s hvězdičkou. Od prezentace na internetu, přes prohlídky až po přepis. Vřele všem doporučuji.

Lucie Stuchlíková
16. 08. 2020

Odkaz na prezentaci

Chci ještě jednou moc poděkovat panu Krausovi, který nám pomohl s prodejem domu. Vše proběhlo rychle a bez problémů.
Je velice slušný, příjemný, spolehlivý a pracovitý. Vždy dokáže poradit a je ochotný pomoci v každé situaci.

Je prostě nejlepší a všem doporučuji

Slávka Kumpochová
23. 01. 2019

Odkaz na prezentaci

Velká spokojenost s realitní službou, přímé osobní jednání bez nereálných slibů, profesionální přístup. Mohu jen doporučit. Kovandovi.

Lenka Kovandová
18. 4. 2021

Odkaz na prezentaci

Pana Krause můžeme jedině doporučit !!! Vše ohledně prodeje bytu proběhlo rychle a bezproblémově. Velmi lidský a zároveň profesionální přístup. Perfektní prezentace – fotky, video, virtuální prohlídka. Vždy možnost se dle našich požadavků domluvit na konkrétních dnech a hodinách prohlídek i schůzek. Nemáme absolutně co vytknout a kéž bylo více lidí, kteří svou práci dělají tak svědomitě jako pan Kraus !

Veronika Vinšová
25. 07. 2020

Odkaz na prezentaci

Super servis, můžu jen doporučit. Vše je v pořádku a včas, tak, jak se domluví. Poradí, pomůže, vysvětlí. Pár zkušenosti s realitkami už máme a pan Kraus je jednoznačně nejlepší.

Iva Homsi
30. 12. 2019

Odkaz na prezentaci

Spolupráce s panem Krausem byla naprosto skvělá i když prodej probíhal v sočasné době plné omezení. Musím vyzdvihnout jeho profesionalitu , vždy jsem měla pocit ,že se zabývá jen prodejem mé nemovitosti.Pokud bych hledala nebo prodávala nemovitost ,jistě bych se na pana Krause znovu obrátila.Děkuji.

Lenka Chlubnová
25. 2. 2021

Odkaz na prezentaci

Služby pana Krause velmi doporučuji. Profesionalita, serióznost a lidskost. Dokázal prodat moji nemovitost za maximální cenu a dodržení mých náročných požadavků – vystěhování v určitém termínu. Chtěl jsem mamince ještě dopřát léto na rozloučení s domem před jejím stěhováním do 200 km vzdálené garsonky. Prodej včetně nábytku. Perfektní právní služby. Dokonce jsem jeho kolegovi prodal i zděděné auto a jeho tatínek zařídil likvidaci věcí z dílny a garáže. Spokojený zákazník Jan Hendrych.

Jan Hendrych
22. 9. 2021

Odkaz na prezentaci

Milé příjemné jednání, super vysvětlení, na čem se dohodnete to platí.

Klára Skřivánková
02. 12. 2021

Dobrý den, prodávali jsme ve spolupráci s panem Krausem objekt v Krkonoších a díky 100% profesiálnímu přístupu se prodej zdařil na výbornou. Musím takto znovu poděkovat a vyjádřit náš vděk panu Krausovi za jeho služby jak se říká od A až do Z. Přejeme vám tímto mnoho dalších úspěchů a jsme rádi za spolupráci.

Petr Racin
30. 11. 2020

Naše první zkušenost s panem Krausem byla již v roce 2018, kdy jsme byli na straně kupujících a jeho profesionální, vstřícný a lidský přístup nás natolik oslovil, že jsme jeho služeb využili při dalších dvou prodejích. Můžeme jen doporučit.

Petr Kozma
27. 08. 2020

V intencích loga je spolupráce s panem Jaroslavem Krausem radostí. A to nejen proto, že je to mladý úhledný člověk s notnou dávkou osobního charisma, ale také pro jeho profesionalitu, korektnost, smysl pro konkrétní situaci, znalosti a schopnost slyšet názor druhého. Pan Kraus pro mě a tři spoluvlastníky zajišťoval poměrně náročný prodej nemovitosti. Úlohy se zhostil na výbornou s hvězdičkou.

Ing. Božena Pacáková
16. 05. 2019