Budu rád za vaši referenci

 

Prodávali jste nebo kupovali nemovitost se mnou? Podělte se s ostatními, jak jste byli nebo nebyli spokojení s mojí prací. Budu vám vděčný za jakoukoli zpětnou vazbu. Svou práci se snažím vždy dělat na 100 %, aby moji klienti byli maximálně spokojeni. Díky vašim zkušenostem se o mé práci mohou dozvědět i další klienti.

Předem vám děkuji.

Na základě 39 hodnocení

Na základě 23 hodnocení

Na základě 45 recenzí

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat za zprostředkování prodeje naší nemovitosti bez stresu a zbytečných průtahů. Pan Kraus nabízí velmi kvalitní celkový servis, profesionální a přitom lidský přístup. Vážím si rychlého jednání, vstřícnosti, ochoty a trpělivosti odpovídat na mé dotazy. Celý proces prodeje až k předání nemovitosti probíhal naprosto bez starostí. Pokud budeme řešit prodej nebo koupi další nemovitosti, ráda a s důvěrou se znovu obrátím na pana Krause. Určitě doporučuji.

Alena Komárková
21. 7. 2023

Odkaz na prezentaci

Pan Kraus nás úspěšně provedl celým procesem koupi bytu – od prohlídky bytu, podpisů smluv až po předání klíčů. V případě dotazů nám vždy rychle a zkušeně poradil. Také nám pomohla virtuální prohlídka, díky které jsme mohli byt z pohodlí domova kdykoliv do detailu prozkoumat. S panem Krausem jsme byli velmi spokojeni a spolupráci s ním můžeme všem doporučit. Ještě jednou moc děkujeme.

Jungovi
17. 7. 2023

Odkaz na prezentaci

Profesionální přístup, ochotný příjemný, vždy ochotný poradit. V našem ne zrovna jednoduchém prodeje nemovitosti prokázal velkou trpělivost a vše dotáhl do zdárného konce. Moc děkuji a do budoucna jen pan KRAUS.

Jiří Prokop
17. 7. 2023

Odkaz na prezentaci

Pan Kraus velice profesionálně a bleskově zprostředkoval prodej obecního pozemku, pro který se nám nedařilo najít kupce. Velice nás potěšil jeho vstřícný, milý a současně profesionální přístup. Opravdu rychle našel kupce. Děkujeme.

Obec Sobčice
15. 7. 2023

Odkaz na prezentaci

Profesionální přistup, ochota…
Velká spokojenost z mé strany, doporučuji !!

Lenka Pivoňková
22. 6. 2023

Odkaz na prezentaci

Spolupráce s realitním makléřem pan Jaroslavem Krausem je luxusní spolupráce s kompletním servisem s veškerou agendou a souvisejícími úřady. Při zvažování a rozhodování s jakým realitním makléřem spolurpacovat, jednoznačně doporučuji pana Jaroalava Krause.

Vlastimil Hak
31. 5. 2023

Odkaz na prezentaci

Profesionální jednání, znalosti a ochota realitního makléře Jaroslava Krause ve všem poradit nás NADCHLA! Jeho přístup ke klientovi je úžasný. Vždy se snažil poradit a odpovědět na naše dotazy.Prodej bytu proběhl bez problémů a s úsměvem na tváři.Tímto p. Krausovi moc děkujeme a přejeme hodně úspěchů v obchodní činnosti i soukromém životě.

Marie Netuková a dcery
17. 3. 2023

Odkaz na prezentaci

Vlastníte Karlštejn a nemůžete ho prodat? Zkuste Krause, ten to určitě zvládne! 😉

Aleš Bláha
14. 3. 2023

Odkaz na prezentaci

Mnohokrát děkuji za služby, které mi poskytl pan Kraus. Vážím si jeho profesionality a současně lidskosti. Koupi nemovitosti jsem podstupovala poprvé a v časovém presu. Pan Kraus mi dokázal opravdu velmi pomoci a současně jsem měla pocit svobody při rozhodování a zařizování. Vše šlo velmi rychle, pan Kraus vždy dodržel domluvené termíny a dělal vše proto, aby mým požadavkům vždy vyhověl. Velmi doporučuji !!!!

Eva Mílková
14. 1. 2023

Odkaz na prezentaci

Koupě bytu prostřednictvím p.J.Krause byla od začátku do konce na podtrženou jedničku. Moc ještě jednou děkuji a doporučuji.

Eva Mrzenová
18. 11. 2022

Odkaz na prezentaci

Nejlepší obchod v mém životě. Zásluhou naprosto špičkového makléře.

Alena Berkyová
12. 11. 2022

Odkaz na prezentaci

Pana Krause můžu jedině doporučit. Ve všem nám vyšel vstříc a zařídil super rychlou domluvu s majiteli nemovitosti. Takže během chvíle byla chalupa naše. Kdykoli bylo něco potřeba,stačilo zavolat a přání bylo splněno. Je to člověk na správném místě.

Petra Krejzová
10. 11. 2022

Odkaz na prezentaci

Perfektní profesionální služby. Ještě jednou děkujeme za prodej.

Ladislav Šebek
10. 11. 2022

Odkaz na prezentaci

Služba jak má být, vstřícnost, pochopení, rychlost no prostě tento člověk je na svém místě s pochopením pro prodávajícího, ale i kupujícího. S manželkou můžeme jenom doporučit, profesionál jak má být a touto cestou mu děkujeme za brzké vyřízení k naši spokojenosti. !!! VŘĚLE DOPORUČUJI !!!

Zdeněk Kocourek
5. 10. 2022

Odkaz na prezentaci

Profesionální služby s přidanou hodnotou.

Jaroslav Boch
26. 5. 2022

Odkaz na prezentaci

Velká spokojenost. Profesionální jednání pana Krause nám zajistilo rychlý prodej bytu. Ochota, milý a vstřícný přístup rozhodně nechybí. Pan Kraus dostal naši plnou důvěru, o každém kroku jsme byli vždy informováni. Krásná moderní prezentace nemovitosti. Vše zařídil od A až do Z. Můžeme jen doporučit.

Kateřina Janušová
25. 02. 2022

Odkaz na prezentaci

Maximální spokojenost.
Pan Kraus se ujal prodeje nemovitosti s naprostou profesionalitou.
Čekala jsem klasické jednání realitního makléře a už předem byla skeptická. S překvapením jsem ale zjistila, že pan Kraus svoji praci bere inovativně a precizně a že jím poskytované služby jsou nadstandardní.
Vřele doporučuji 👌

Naďa Pašková
20. 02. 2022

Odkaz na prezentaci

Špičkový servis, perfektní prezentace nemovitosti, komunikace, vše přehledné, člověk se nemusí o nic starat, jenom podepisuje smlouvy, vše dokonalé od zadání prodeje až po finální převod na nového vlastníka.

Miroslav Hošek
21. 12. 2021

Odkaz na prezentaci

Pan Kraus si získal mou plnou důvěru při prodeji mého bytu v Jičíně. Vše mi bylo předem dokonale vysvětleno, smlouva přehledná s podrobným výkladem a všechny sjednané podmínky do posledního puntíku splněny. Dokonale zpracovaná prezentace dokázala můj byt prodat za pouhý týden za mnohem vyšší cenu, než jsem původně požadoval(cena za služby se neměnila). Veškerou administrativní činnost, která dokáže pěkně znepříjemnit volný čas, zařídil pan Kraus. Stačilo pár podpisů a bylo hotovo. Z přístupu pana Krause jsem byl nadšený a jeho služby doporučil i přátelům.
Bylo mi ctí s tímto vzácným člověkem spolupracovat.

Miloš Skřivánek
05. 12. 2021

Odkaz na prezentaci

Za svou rodinu bych tímto chtěla poděkovat úžasnému člověku panu Krausovi. Je to člověk na svém místě – se srdcem a vcítěním se do situace. Prodej našeho domu proběhl nad očekávání (prodávali jsme nemovitost kterou jsme obývali) – prohlídky tedy probíhali tak – abychom nebyli nijak omezeny… přeci jen se jedná o zásah do soukromí. Doporučujeme tohoto profesionála v realitách
Ještě jednou děkujeme a ať se daří.

Soňa Jirková
30. 11. 2021

Odkaz na prezentaci

S panem Krausem byla spolupráce jedna radost. Se vším nám při koupi nemovitosti poradil a pomohl. Jednání bylo velmi rychlé a příjemné a všechny obavy šly rychle stranou.
Samotný proces byl velmi rychlý a bez problémů, proto spolupráci s panem Krausem doporučuji všema deseti. Velmi oceňuji zodpovědný, profesionální a zároveň lidský přístup.

Lenka Šimonová
25. 11. 2021

Odkaz na prezentaci

Služby pana Krause velmi doporučuji. Profesionalita, serióznost a lidskost. Dokázal prodat moji nemovitost za maximální cenu a dodržení mých náročných požadavků – vystěhování v určitém termínu. Chtěl jsem mamince ještě dopřát léto na rozloučení s domem před jejím stěhováním do 200 km vzdálené garsonky. Prodej včetně nábytku. Perfektní právní služby. Dokonce jsem jeho kolegovi prodal i zděděné auto a jeho tatínek zařídil likvidaci věcí z dílny a garáže. Spokojený zákazník Jan Hendrych.

Jan Hendrych
22. 9. 2021

Odkaz na prezentaci

Všechno, co je ve spolupráci s panem Krausem řečeno, slíbeno a potvrzeno stoprocentně platí … tady je svět naprosto v pořádku … díky za to.

Miloš Bukovinský
24. 8. 2021

Odkaz na prezentaci

Velká spokojenost s realitní službou, přímé osobní jednání bez nereálných slibů, profesionální přístup. Mohu jen doporučit. Kovandovi.

Lenka Kovandová
18. 4. 2021

Odkaz na prezentaci

Skvělá a moderní prezentace nemovitosti, která na rozdíl od mnoha ostatních odpovídá skutečnosti. Není těžké se díky prezentaci do nějakého místa zamilovat a když vám to náhodou vydrží i po prohlídce, pan Kraus vás provede celým procesem koupě a převodu tak hladce, jak je to jenom možné. Vstřícnost, otevřenost, aktivita, profesionalita, takhle bych mohl pokračovat v hodnocení služeb pana Krause. Děkujeme, bylo nám potěšením :-).

Jan Vacata
8. 3. 2021

Odkaz na prezentaci

Spolupráce s panem Krausem byla naprosto skvělá i když prodej probíhal v sočasné době plné omezení. Musím vyzdvihnout jeho profesionalitu , vždy jsem měla pocit ,že se zabývá jen prodejem mé nemovitosti.Pokud bych hledala nebo prodávala nemovitost ,jistě bych se na pana Krause znovu obrátila.Děkuji.

Lenka Chlubnová
25. 2. 2021

Odkaz na prezentaci

Nemohu jinak než doporučit. Kupoval jsem byt v MB a díky virtuální prohlídce má člověk při první návštěvě nemovitosti pocit jako by tam již předtím někdy byl, je to výborná služba. Když si člověk něčeho na fyzické prohlídce zapomene všimnout může se do nemovitosti kdykoliv virtuálně vrátit. Pan Kraus je profesionál a byla s ním radost spolupracovat. V případě jakékoliv otázky okamžitě reaguje a informaci zjistí a dodá. S koupí bytu přes pana Krause jsem velice spokojen, děkuji mu a doporučuji.

Mirek Macák
11. 2. 2021

Odkaz na prezentaci

Je radost spolupracovat s člověkem, který je profesionál ve svém oboru, vždy ochotný a s dobrou náladou. 

Ondřej Horák
3. 1. 2021

Odkaz na prezentaci
Dobrý den,
prodávali jsme ve spolupráci s panem Krausem objekt v Krkonoších a díky 100% profesiálnímu přístupu se prodej zdařil na výbornou. Musím takto znovu poděkovat a vyjádřit náš vděk panu Krausovi za jeho služby jak se říká od A až do Z. Přejeme vám tímto mnoho dalších úspěchů a jsme rádi za spolupráci.

Petr Racin
30. 11. 2020

Odkaz na prezentaci

S prací pana Krause jsem byl maximálně spokojen. Na první pohled mě zaujala propracovaná prezentace nemovitosti, která dává jasně najevo, že se jedná o člověka na svém místě. Lidský přístup a skvělá komunikace jsou u pana Krause samozřejmostí.

Viktor Bujárek
18. 08. 2020

Odkaz na prezentaci

Pana Krause mohu plně doporučit, spolupráce bez jediné chybičky a ke spokojenosti všem. Náš rodinný dům byl rychle a dobře prodán.

Gabriela N.
27. 11. 2020

Odkaz na prezentaci

Pan Kraus je naprostý profesionál. Vše proběhlo na 1 s hvězdičkou. Od prezentace na internetu, přes prohlídky až po přepis. Vřele všem doporučuji.

Lucie Stuchlíková
16. 08. 2020

Odkaz na prezentaci

Pana Krause můžeme jedině doporučit !!! Vše ohledně prodeje bytu proběhlo rychle a bezproblémově. Velmi lidský a zároveň profesionální přístup. Perfektní prezentace – fotky, video, virtuální prohlídka. Vždy možnost se dle našich požadavků domluvit na konkrétních dnech a hodinách prohlídek i schůzek. Nemáme absolutně co vytknout a kéž bylo více lidí, kteří svou práci dělají tak svědomitě jako pan Kraus !

Veronika Vinšová
25. 07. 2020

Odkaz na prezentaci

Super servis, můžu jen doporučit. Vše je v pořádku a včas, tak, jak se domluví. Poradí, pomůže, vysvětlí. Pár zkušenosti s realitkami už máme a pan Kraus je jednoznačně nejlepší.

Iva Homsi
30. 12. 2019

Odkaz na prezentaci

Chci ještě jednou moc poděkovat panu Krausovi, který nám pomohl s prodejem domu. Vše proběhlo rychle a bez problémů.
Je velice slušný, příjemný, spolehlivý a pracovitý. Vždy dokáže poradit a je ochotný pomoci v každé situaci.

Je prostě nejlepší a všem doporučuji

Slávka Kumpochová
23. 01. 2019

Odkaz na prezentaci

Pan Kraus je velice profesionální, vstřícný, lidský, opravdu NEOBYČEJNÝ realitní makléř. Můžeme jen doporučit .
Moc děkujeme za Vaše služby.

Markéta Dittmarová
05. 02. 2022

Odkaz na prezentaci

Velice příjemná zkušenost s panem Krausem. Profesionální jednání, milé a nevtíravé vystupování. Vše perfektně připraveno. Prodej bytu proběhl velice rychle, o všech krocích jsem byla průběžně informována a jako bonus na konci celé transakce lháev kvalitního vína) to už byla jen třešinka na dortu. Ještě jednou moc děkuji a vřele služby doporučuji.

Michaela Kalhotková
02. 11. 2021

Odkaz na prezentaci

Vše zařízeno bez nejmenšího problému a s skvělým jednáním v obou případech.

Jindra Hampl
16. 02. 2022

Milé příjemné jednání, super vysvětlení, na čem se dohodnete to platí.

Klára Skřivánková
02. 12. 2021

Prodávala i kupovala jsem již několik nemovitostí. Pan Kraus byl první realitní makléř, kde jsem se setkala s profesionálním, bezproblémovým přístupem. Děkuji za spolupráci.

Libuše Holubová
12. 12. 2020

Spolupráce s panem Krausem při koupi nemovitosti byla profesionální. Vše probíhalo rychle a bez problému z mého pohledu mohu tuto kancelář vřele doporučit dalším zákazníkům.

Jiří Reichmann
10. 12. 2020

 

Spolupráce s panem Krausem byla výborná. Profesionální přístup, seriózní jednání a rychlý prodej mého domu. Provedl nás celým prodejem a vždy dokázal poradit a odpovědět na případné dotazy. Všem doporučuji.

Martin Bernard
28. 08. 2020

 

Naše první zkušenost s panem Krausem byla již v roce 2018, kdy jsme byli na straně kupujících a jeho profesionální, vstřícný a lidský přístup nás natolik oslovil, že jsme jeho služeb využili při dalších dvou prodejích. Můžeme jen doporučit.

Petr Kozma
27. 08. 2020

Nákup nemovitosti přes p. Krause proběhl velmi rychle a bezproblémově. Mohu jen doporučit.

Ivo Bronec
19. 08. 2020

 

Pana Jaroslava Krause mohu vřele doporučit. Maximální spokojenost profesionální makléř s profesionálním přístupem, což zdaleka není v této profesi obvyklé. Rychlost, odbornost, vstřícnost a empatický přístup ke klientům. Rozhodně doporučuji všem zájemcům, kteří vyhledávají služby realitních kanceláří. Pokud si zvolíte pana Krause z realitní kanceláře “ NEMOVITOSTI S RADOSTÍ „, nebudete mít žádné starosti s prodejem, ale i s koupi nemovitosti, Jak jsem již uvedl výše, vřele doporučuji. Děkuji

Kamil Glos
12. 08. 2020

 

Pan Kraus Jaroslav se postaral o prodej mé nemovitosti s naprostou profesionalitou. S prodejem jsem neměl žádnou práci, pan Kraus vše zařídil, vždy měl po ruce připravené veškeré formuláře případně plné moci. Docílil té nejvyšší prodejní ceny, se kterou jsem ani nepočítal. Ještě jednou mu za vše děkuji !

Otakar Havla
14. 08. 2020

 

V intencích loga je spolupráce s panem Jaroslavem Krausem radostí. A to nejen proto, že je to mladý úhledný člověk s notnou dávkou osobního charisma, ale také pro jeho profesionalitu, korektnost, smysl pro konkrétní situaci, znalosti a schopnost slyšet názor druhého. Pan Kraus pro mě a tři spoluvlastníky zajišťoval poměrně náročný prodej nemovitosti. Úlohy se zhostil na výbornou s hvězdičkou.

Ing. Božena Pacáková
16. 05. 2019

Naprosto perfektní, pan Kraus na 100% bez jediné chybičky splnil naše představy, mohu jen doporučit (….člověk už ani nevěřil, po zážitcích v jiných realitních kancelářích….) děkuji, máte můj obdiv a pokračujte takto dál.

Kateřina Fáberová
14. 12. 2018

Měla jsem už po několikáté možnost spolupráce s panem Krausem a opět mou důvěru nezklamal, naopak jí opět prohloubil. Profesionální přístup, plná informovanost a zastižtelnost, pohotovost a velmi příjemná a srozumitelná komunikace zapřičinila to, že jeho služby budu i nadále doporučovat všem známým, kterým může pomoci. Je vidět, že svou práci jednak umí a jednak ho baví.

Lenka Plávalová
28. 06. 2018

Vážený pane, dovolte, abych vám ještě jednou poděkoval za spolupráci při prodeji domku v Ostroměři. Pří samotném prodeji jsem oceňoval hlavně váš naprosto profesionální přístup, zdvořilost a korektnost, se kterou jste všechna jednání vedl a pečlivost, se kterou jste každou věc dotáhl do konce. S odstupem času pak stále více oceňuji také rychlost, se kterou jste dokázal nalézt pro dům nového majitele. Nevím, jak bych snášel, kdyby se měl celý prodej vléct delší dobu. Ujišťuji vás, že v případě potřeby jsem ochoten vás, jako realitního makléře, komukoliv doporučit.

Oldřich Novotný
18. 01. 2018